Dermacol VI.

15.08.2016 19:04

 O tři balíčky s tělovým přípravkem Dermacol Perfect BODY MAKE-UP 


Záleží vám na tom, aby mělo vaše tělo krásnou, jednotnou barvu a dokonalé křivky v šatech, šortkách nebo plavkách? Společnost Dermacol pro vás připravila hit letošního léta – voděodolný tělový make-up Perfect BODY MAKE-UP, který kryje nedokonalosti a dodá Vašim nohám a pokožce těla okamžitý efekt opálení.

 Přípravek navazuje na proslavený Dermacol Make-up Cover, který vznikl ve filmových ateliérech v Praze na Barrandově pro potřeby profesionálních vizážistů a licence pak byla prodána i do Hollywoodu.

Voděodolný tělový zkrášlující make-up

Nemáte čas se opalovat? Někomu se na slunce ani moc nechce. Přesto i vaše tělo může nyní vypadat dokonale díky tělovému zkrášlujícímu make-upu Dermacol Perfect BODY MAKE-UP

Jeho lehká krémová textura perfektně kryje nedokonalosti a dodává nohám a pokožce těla okamžitý efekt opálení. Obsahuje panthenol a vitamin E, které pokožku hydratují, regenerují, vyživují a chrání před volnými radikály. Posilující komplex rostlinných extraktů Firmiderm® a extrakt z hnědé mořské řasy Kalpariane® zlepšují pevnost pokožky a její  pružnost, zabraňují ochabnutí pokožky a podporují mikrocirkulaci. 

Komplex rostlinných extraktů zlepšuje vzhled pokožky s celulitidou, vyhlazuje ji, omezuje vznik otoků a také nevzhledných rozšířených žilek. Tělo i nohy opticky zeštíhluje. Po použití  přípravku bude pokožka hladká a jemná.

Voděodolný make-ip je dlouhotrvající, odolný vůči vodě a otěru.

Použití: Naneste rovnoměrně na pokožku a důkladně rozetřete. Počkejte chvilku, než se obléknete. Cena: 169 Kč