Dermacol (10)

08.08.2018 10:12

Kdo by si nechtěl užít léto. Ucítit vůni dálek, odpočívat a také se dobře bavit.

Léto nabízí i mnoho možností, jak o sebe pečovat, věnovat se víc i sobě. Stačí jen dobře vybrat z mnoha nápaditých a dostupných kosmetických přípravků. Kdy jindy bychom se měly cítit uvolněně a přitažlivě než v létě!

Už jste objevili osvěžující letní parfémované tělové spreje, které dodají pokožce jemnou vůni a zbaví ji alespoň na okamžik pocitu vedra, ať už v kanceláři či po cestě v parném horku? 

Tělové spreje Dermacol hydratují pokožku, protože obsahují panthenol a extrakt z okurky. A svou vůni dokáží připomenout ideální vysněné letní destinace - atraktivní Portofino, noční St. Tropez, slunnou pláž Waikiki nebo na známý party ostrov Ibizu. Stačí si jen správně vybrat.

 

Ibiza Party tělový sprej s exotickou vůní granátového jablka a malin. Jemná a sladká vůně připomene náladu teplých letních dnů.

Portofino Kiss – citrusy pokožku jemně provoní a osvěží. Jedinečná kombinace ovocných a květinových tónů povzbudí všechny smysly.

St. Tropez Night – s tajemnou vůní bergamotu a bílých květin. Svůdná mlha zahalí Vaši pokožku do smyslného závoje vůně bergamotu a bílých květin.

Waikiki Sun – rafinovaná vůně s hřejivou kombinací vůně vanilky, exotických květin a šťavnatých pomerančů. 


O CO SOUTĚŽÍME

Nenechte si ujít příjemný tělový sprej St. Tropez Night provoněný dechem bergamotu a bílých květin. Usnadní pobyt v letně vyhřátém městě a provázet vás může kamkoliv, kam se během dovolené vypravíte.
Druhým dárkem je Dermacol novinka Morning beauty mask.

Ranní pětiminutová maska s kofeinem a osvěžující vůní pomerančů dokonale vyčistí pleť, zbaví ji zašedlosti a únavy, povzbudí a projasní. Obsahuje přírodní oleje, které pleť vyživují a kofein napomáhá mikrocirkulaci. Maska se nanese po probuzení na obličej, nechá 5 minut působit a pak se opláchne. Používat se dá denně.