Demdaco

13.03.2018 23:16

Demdaco? Rodinná firma z Jihomoravského kraje se rozhodla nabízet svým zákazníkům produkty, které do jejich životů přinesou radost, potěšení a harmonii. 

Produkty, které dělají jejich domov domovem. Každý voňavý výrobek vybírá s láskou, pečlivostí a s ohledem na kvalitní složení i jedinečný design.

V široké nabídce najdete pečující tělovou a pleťovou kosmetiku s přírodními éterickými oleji, svíčky s kvalitními knoty a jedinečnými vonnými akcenty, anděly Willow Tree či množství prostorových parfémů, difuzérů. 

Najít se tu dají mýdla balená v papíru ale i v plechový dózách, dovezená ze Skotska, Francie nebo Austrálie. 

Domů si tak můžete přinést kousek francouzských levandulových polí, drsné skotské přírody, svěžích barev Ameriky, portugalské pohostinnosti nebo anglického venkova – pro radost a pohodu.

 
 
 

 

O co soutěžíme ?

Le Petit Olivier Hydratační denní pleťový krém s olivovým olejem – 50ml

Pro suchou a citlivou pleť. Denní péče o pleť s olivovým olejem, aloe vera a vitaminem E. Bez parabenů, barviv a fenoxyethanolu.

 

Antioxidační textilní maska na obličej s obsahem zeleného čaje. Vhodná pro všechny typy pleti, i pro citlivou pokožku. Má jemný peelingový efekt a kůži dodá matný, sametový vzhled. Bez parabenů. Maska patří do setu pečujících masek pro každý den a nejrůznější potřeby pleti.

Použití: Nechte účinkovat 15- 20min, poté masku sejměte a jemně obličej masírujte do úplného vstřebání.