Catrice

31.07.2020 22:32

SOUTĚŽ JE UKONČENA

 

Dekorativní kosmetika nebyla ještě donedávna příliš in, protože při pobíhání s rouškami nebylo její použití na obličeji moc praktické. To je ale minulost. A nyní to musíme všechno dohnat.

Přirozeně svěží a smyslný ženský vzhled se dá téměř na každé pleti vykouzlit pomocí měkkých růžových a jemných tónů práškových rozjasňovačů a rozjasňujících kapek. A když se ještě přidá tvářenkové duo a profesionální štětec na rozjasňovač, to by bylo, aby se nezahnaly poslední zbytky zimní zašedlosti.

Catrice rozzáří pleť třpytivým dotekem květinového nádechu snadno a rychle. A proč by si takové kouzlo nemohla vyzkoušet každá žena? Nevýrazných a bezbarvých dní už bylo dost. Stačí si k tomu vybrat jen pár důležitých maličkostí

 

 

GLOW IN BLOOM TVÁŘENKA A ROZJASŇOVAČ 

Monochromatické duo tvářenky a rozjasňovače je dobrým společníkem zdravé a zářivé pleti. Nabízí dva vysoce pigmentované odstíny tvářenek – jeden matný a jeden třpytivý. Jejich kombinace vytváří na tváři harmonický, přirozený a svěží  efekt.

 

GLOW IN BLOOM ROZJASŇOVAČ nabízí Catrice ve čtyřech barevných odstínech s květinovým vzorem. Díky své práškové a hedvábné struktuře se snadno nanáší štětcem a jeho pigmenty vytvoří na tváři přirozenou a jemnou záři. Ať už máte odstín pleti jakýkoliv – rozjasňovače budou slušet každému!

 

 

GLOW IN BLOOM ROZJASŇOVACÍ KAPKY

Pro ty, kteří si spíš potrpí na tekuté rozjasňovače, má CATRICE dvě verze rozjasňovacích kapek. Díky pipetovému aplikátoru nanesete rozjasňovač přesně na ta místa, kam potřebujete. Tekuté složení je smíchané už od základu a výsledný vzhled tak bude působit přirozeně a svěže.

 

 

GLOW IN BLOOM ŠTĚTEC NA ROZJASŇOVAČ

Perfektní nástroj pro šikovné líčení. Profesionální štětec na rozjasňovač s vysoce kvalitními syntetickými štětinami snadno vytvoří na tváři jemný třpytivý efekt. Elegantní rukojeť ve zlatém kovovém provedení skvěle padne do ruky.