blistex

15.03.2021 16:59

SOUTĚŽ JE UKONČENA

Vyhrajte balzám na rty Blistex a potěšte nejen své rty!

Značka Blistex připravila unikátní průzkum na téma rty. Měl ukázat, jak Češi o své rty pečují a jak je vnímají. Ženy s potřebným ošetřením nemají problém, jejich polovičky už jsou na tom hůř. Protože “i muži mají své rty” !

Našim rtům chybí ochrana
Rty jsou velmi citlivé a choulostivé, ale nemají žádnou ochrannou membránu, která by znemožňovala jejich zranění. Proto je tolik důležité jejich jemné pokožce pravidelně nabízet pomoc v podobě balzámů na rty. České ženy si tento fakt uvědomují a hned 85 % z nich přiznává, že si své rty ošetří minimálně jednou denně. 

Průzkum ale ukázal, že 8 z 10 Čechů po balzámu na rty sahá až ve chvíli, kdy je rty pálí, svědí, nebo už jsou poraněné. Polovina mužů se o své rty vůbec nestará a celých 20 % si myslí, že je balzám na rty výhradně ženskou záležitostí.

O co soutěžíme?

Tolik potřebnou ochranu rtů nabízí celá škála balzámů na rty Blistex. Ti, kdo odpoví správně na naši soutěžní otázku, získají dva balzámy Blistex, vhodné pro rty mužů i žen.

Blistex ULTRA SPF 50+ nabízí vysokou každodenní ochranu proti přírodním vlivům a vysušování. Hydratuje, chrání je před chladem a větrem a nabízí ochranu SPF 50+ proti UVA a UVB slunečním paprskům. 

Chrání suché a popraskané rty – s antioxidanty C a E.

 

Blistex MedPlus® stick obsahuje speciální hojivé látky (eukalypt, mentol a kafr), které přináší okamžitou chladivou úlevu a ochranu pro bolavé, vysušené a popraskané rty. Silně hydratuje. Ochranný faktor: SPF 15
 

HRAJTE S NÁMI!

Správnou odpověď na soutěžní otázku pošlete na soutez@lady-in.cz do 15.března 2021. Nejen odpověď na soutěžní otázku najdete na webu Blistex.


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

V kolika zemích aktuálně značka Blistex působí?

A/ více jak 20

B/ více jak 70

C/ více jak 120


Výherci
Jana Havlíčková Žďár n.S
Jana Pospíšilová  Kladno
Soňa Hodačová Nymburk