Bi-oil

19.08.2015 10:55

Narůžovělý jemný olejíček Bi-Oil si dokáže poradit nejen se vzhledem jizev a strií, ale také s pigmentovými skvrnami a dehydratovanou a stárnoucí pokožkou, sjednocuje barvu pleti obličeje. Pomáhá tedy řešit problémy, které mohou nepříjemně potrápit každou ženu.

Co se v něm ukrývá?

Na rozdíl od většiny klasických kosmetických přípravků vyrobených na bázi vody, je Bi-Oil připraven z olejové báze. Na pleti se tak po jeho nanesení vytváří prostředí bez kyslíku, ve kterém mohou všechny obsažené ingredience na pokožce aktivně působit, odolávají oxidaci. Do přípravku není nutné přidávat konzervační látky, neokysličený přípravek zachovává účinnost rostlinných extraktů a vitaminů po velice dlouhou dobu.

  • Vitamin A podporuje tvorbu kolagenu, který zvyšuje její pružnost a texturu. 

  • Vitamin E s antioxidačními účinky chrání před nepříznivým vlivem volných radikálů.

  •  Přírodní oleje z měsíčku a heřmánku zklidňují citlivou a podrážděnou pokožku. 

  • Levandulový a rozmarýnový olej jsou přírodní antiseptika a dokáží zredukovat i drobné kožní vyrážky a zanícení. 

  • Unikátní kombinace přírodních olejů a vitaminů je doplněna o patentovanou složku PurCellin Oil, díky které je Bi-Oil lehký a po aplikaci se ihned vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film.

Hydratace, redukce jizev, strií a pigmentových skvrn

Přípravek se nanáší dvakrát denně na postižené místo a postupně dochází ke zlepšení vzhledu pokožky. Jizvy a strie budou jemnější a méně viditelné, dehydratovaná pokožka opět září a je hebká na dotek. Stárnoucí pokožka je více napnutá a vyhlazená, pigmentace se redukují. Díky svým účinkům si Bi-Oil získal oblibu také mezi světovými celebritami a používá jej dokonce i britská vévodkyně Kate.