BABY born® panenka

16.12.2016 00:01

SOUTĚŽ JE UKONČENA

Malé holčičky, které si tak rády hrají s panenkami na maminky, mají už dvacet pět let šanci, zvolit si to nejkrásnější miminko. Panenka BABY born® je oblíbená ve více než šedesáti zemích světa.

Panenka je kamarádka! 

Kdo by ji nemiloval. Panenky jsou dokonale propracované, mají přátelské oči a tvářičku modelovanou podle skutečných miminkovských rysů. Vzbuzují ochranitelské sklony a touhu být tou nelepší chůvičkou. Hra s takovou panenkou rozvíjí emoční inteligenci.

Výhodou je skutečnost, že panenka nepotřebuje baterie, dokáže spoustu činností i bez nich. Umí pít vodu, jíst, sedět na nočníku. Její „maminka“ ji může koupat, přebalovat, chovat, vozit v kočárku. Zkrátka přesně to samé, co vidí u své maminky, která se možná právě stará o mladšího sourozence.

Proto také tyto realistické panenky dostává mnoho holčiček právě v době, kdy má do rodiny přijít další miminko. Malá slečna se může stát stejnou pečovatelkou, jako její maminka a nežárlí na nového sourozence. Nemá totiž čas.

Holčičky, které si před pětadvaceti lety hrály s BABY born® jsou už možná samy matkami. Přestože se změnil celý svět a také dětské pokojíčky do jisté míry ovládly technologie, touha malých slečen někoho rozmazlovat, starat se o svou panenku, se zas až tolik nezměnila.Panenka BABY born® se hned tak neomrzí. Děti mají bohatou fantazii, proto vznikl celý svět BABY born®, ve kterém mohou děti pečovat o štěňátka, chovat jednorožce, tančit s vílami.

Fenomén BABY born® zasáhl za uplynulé čtvrtstoletí většinu dívčích pokojíčků. Holčičky svá BABY born® miminka opravdu milují a milují i další členy rodiny BABY born®: Měkoučké panenky BABY born® First Love a My Little BABY born®, Starší sestřičku BABY born® s dlouhými vlásky, které se dají česat a zkoušet na nich spoustu různých účesů.

Všechny panenky BABY born® jsou kamarádské, milé a kreativní. Už proto budou stálými obyvatelkami dívčích pokojíků i po mnoho dalších let.

www.baby-born.cz