Astrid3

08.07.2021 11:36

Soutěž je ukončena!

Sluneční paprsky umí dodávat energii, mají blahodárný vliv na psychiku. Stačí nastavit tvář sluníčku, načerpat vitamin D a doplnit zásoby pozitivní energie. Ale nic se nemá přehánět, rozhodně bychom neměli zapomínat na opalovací kosmetiku. Měla by být vždy po ruce, ať už se chystáme na výlet, k rybníku nebo třeba na práci na zahradě. Jen tak zůstane slunce přítelem.

A jakou opalovací péči zvolit? 

S létem je neodmyslitelně spojena tradiční značka opalovací kosmetiky ASTRID SUN. Stačí si jen vybrat vhodný mix produktů pro všechny členy vaší domácnosti a užívat si blížící se společné letní aktivity bez starostí. Pokožku můžete chránit před sluníčkem mléky, neviditelnými spreji, krémy nebo oleji na opalování. Celá řada je samozřejmě doplněna i péčí po opalování, která pokožku zklidní a pomůže prodloužit efekt opálení.

 

S ASTRID SUN chráníte svou pokožku i životní prostředí. Jejich pokročilá složení s moderními kosmetickými ingrediencemi respektují trend udržitelného rozvoje a jsou šetrná k naší pokožce i životnímu prostředí včetně moří a oceánů.

Nyní v červnu navíc můžete produkty ASTRID SUN koupit až s 50% slevou! Skočte si pro ně ke svému oblíbenému prodejci (platnost, výše slevy a zahrnuté produkty se mohou u jednotlivých prodejců lišit).

O co soutěžíme

Provoňte léto kokosem! Soutěž o neviditelný suchý sprej na opalování!

ASTRID SUN NEVIDITELNÝ SUCHÝ SPREJ NA OPALOVÁNÍ Coconut Love OF 30 a OF 50

Inovativní sluneční technologie (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla. Složení obohacené o kokosový olej podporuje hydrataci pokožky a poskytuje jí okamžitý chladivý efekt až -2 °C. Zanechává pokožku super suchou na dotek a provoněnou exotickou kokosovou vůní. Nelepivé složení. Vysoce voděodolný. Odolný proti písku. 360° sprejový mechanismus. Kokosový olej ze 100% udržitelných zdrojů. Vhodné pro vegany.