Astrid2

09.12.2019 21:04

Všichni hledáme zajímavou kosmetiku, která se postará o naši pleť. A je úplně jedno, jestli nám je patnáct, čtyřicet nebo přes padesát. Není žena, která by takový dárek neocenila.

Pro letošní Vánoce připravil Astrid několik typů dárkových vánočních kazet, které se zaměřují na konkrétní problémy mladých i ne už tak mladých žen.

Dárková kazeta BEAUTY ELIXIR obsahuje denní krém 50ml + Hedvábný čistící pleťový olej 145 ml pro doporučenou věkovou skupinu 35 – 55 let

Dárková kazeta COLLAGEN PRO nabízí denní krém 50ml + Oční krém proti vráskám 15ml, opět pro věkovou skupinu 35 – 55 let

Dárková kazeta CITYLIFE DETOX obsahuje denní krém 50ml + micelární vodu 3 v 1 pro normální až mastnou pleť 400 ml. Oba přípravky jsou určeny věkové skupině 25+

ASTRID AQUA BIOTIC obsahuje denní a noční krém pro suchou a citlivou pleť 50ml + micelární vodu 3 v 1 pro suchou a citlivou pleť 400 ml. Dárková kazeta se zaměřuje na zdravý vzhled pleti u věkové skupiny 25+.

 

 

O co soutěžíme?

Život ve městě je náročný a naše pleť s ním má někdy potíže. Kazeta CITYLIFE DETOX je určena ženám, které potřebují chránit svou pleť před vnějšími vlivy i působením UV záření. Pomůže jim uchovat si zářivý a mladistvý vzhled.

 

Micelární voda 3 v 1 pro normální až mastnou pleť. Obsahuje aktivní uhlí, které pomáhá hloubkově čistit, detoxikovat a omlazovat pleť. Odstraňuje nečistoty a make-up (i voděodolný) z celého obličeje bez podráždění či dehydratování pleti a reguluje tvorbu kožního mazu. 

Složení obohacené o hydratační komplex HYDRO ACTIVE pomáhá v pleti udržet přirozenou úroveň hydratace a zanechává ji dokonale čistou, svěží a zářivou.

Hydratační rozjasňující denní krém s OF 10 pomáhá detoxikovat vaši pleť a chránit ji před vnějšími vlivy a slunečním zářením.

Obsahuje d-tox peptid, inovativní účinnou látku, která působí na více úrovních a dodává tak pleti energii. Pečuje o pleť vystavenou oxidativnímu stresu, který poškozuje buňky. Chrání pokožku před UV zářením a volnými radikály, zvyšuje její odolnost před vnějšími vlivy a podporuje produkci kolagenu. Krém je obohacený o aktivní uhlí, které působí jako magnet a pomáhá tak zachycovat nečistoty.