Astrid

21.02.2019 12:46

Kolagen je látka lidskému tělu vlastní, je to nejhojněji se vyskytující bílkovina v kůži a je základní stavební složkou pleti. Zajišťuje její pevnost a pružnost. V naší kůži se nacházejí různé druhy kolagenu, které se navzájem doplňují a jsou zodpovědné za její správnou funkčnost.

Proč vznikají vrásky? Pokožce chybí kolagen
S přibývajícím věkem přirozená produkce kolagenu klesá a kolagenová vlákna postupně slábnou a řídnou. To způsobuje vznik vrásek, snížení elasticity a pevnosti pleti I její ochablost. Proto se kolagen hojně využívá v kosmetických produktech, které jsou určené ke zpomalení stárnutí pleti.

Zázračná síla kolagenu
Díky vhodné stimulaci produkce kolagenu a jeho ochraně se dá dosáhnout vyhlazení a omlazení pokožky. Kolagen pomáhá vrátit pleti mladistvý vzhled, vyhlazuje vrásky, jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti.

Astrid představuje novou pleťovou řadu proti vráskám a stárnutí pleti Collagen Pro

Nová pleťová řada od společnosti Astrid s názvem Collagen Pro byla vyvinuta k boji proti vráskám a stárnutí pokožky. Pleťová péče, která je určena především ženám od 35 do 55 let, využívá schopností a síly kolagenu pro remodelaci kontur obličeje. 

Pleťová řada se skládá z Denního krému Collagen Pro, Nočního krému Collagen Pro a Očního krému Collagen Pro. 

Kosmetika Collagen Pro obsahuje tři vysoce účinné látky. První z nich je Renovující kolagen. Jedná se o účinný protivráskový peptid, který stimuluje přirozenou produkci 3 typů kolagenu a přispívá k viditelně vyhlazené, plnější, pevnější a pružnější pleti.

Druhou je Aktivní kolagen, který pomáhá doplnit úbytek kolagenu, zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vodu a obnovuje její plnost. Poslední z trojice aktivních složek je Mikrofragmentová kyselinba, která pomáhá předcházet degrdaci kolagenu a tím redukuje vrásky.