Asdtrid4

15.11.2021 18:31

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Mít či nemít krém k ošetřování pleti? No jistě že mít!
Ošetření pleti krémem dodává pokožce potřebnou dávku hydratace, výživu, ale i ochranu. Vhodný denní krém by měl samozřejmě odpovídat typu pleti, její kondici a také věku majitelky. A potřebuje i správného parťáka – krém noční! Protože každý z nich poskytuje pleti něco jiného.

Co hledat v denním krému:

Hydratační látky, které pokožce pomáhají udržet dostatečné množství vody, aby zbytečně nevysychala a nešupinatěla, složky bojující proti předčasnému stárnutí pleti a vráskám a také UV filtry.

Co je úkolem nočního krému?

Má zásobovat pleť dostatečným množstvím hydratačních a výživných látek, podporuje regeneraci pleti a samoobnovující procesy. Podporuje tvorbu kolagenu, elastinu či hyaluron, které mají během spánku opravit škody, vzniklé na kůži během dne. Mívá hutnější konzistenci, a tak je považován za „mastnější“. Často obsahuje účinné pečující oleje a má intenzivnější protivráskové účinky.

 

Soutěžíme o tři dvojice krémů Astrid Beauty Elixír

Hydratační denní krém proti vráskám
spojuje sílu tří vzácných olejů (arganového, makadamového a mandlového) s jedinečnými vyživujícími, zvláčňujícími a ochrannými vlastnostmi. 

Hydratuje a vyhlazuje pleť, zjemňuje a rozjasňuje. Krém je obohacen o PRO-ELASKIN, unikátní komplex proti vráskám a stárnutí pleti. Podporuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce, zlepšuje její pružnost a pevnost. 

Obsažené UV filtry pomáhají chránit pleť před slunečním zářením, předčasným stárnutím a tvorbou vrásek.

Vyživující noční krém proti vráskám
s obsahem arganového, makadamového a mandlového oleje. Regeneruje a vyhlazuje pleť, zanechává ji hedvábně jemnou a vláčnou. 

Obsahuje také PRO-ELASKIN, komplex proti vráskám a stárnutí pleti, pomáhá podpořit tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce pro zlepšení pružnosti a pevnosti. 

Bambucké máslo vyživuje pleť a pomáhá ji chránit před nadměrným vysušováním a předčasným stárnutím.
Doporučený věk: 35 - 55 let.