AQUA

17.04.2018 10:44

Aqua MineralTM je prémiová značka produktů péče o krásu, využívající sůl a prospěšné látky z Mrtvého moře. K výrobě využívá ingredience nejvyšší kvality a patentované postupy.

Každý produkt je vytvořen z ručně vybraných složek, které pracují synergicky a pomáhají bojovat s kožními problémy. Aktivně působí proti vráskám a známkám stárnutí. Značka propojuje starověké postupy v péči o krásu s moderními vědeckými poznatky. Zaměřuje se na komplexní ošetření pokožky těla a kontrolu procesu zrání pleti.

Aqua Mineral se stará o celé tělo a umožňuje mu bránit se působení času i díky řadě patentovaných složek.

MRTVÉ MOŘE – pro mimořádné zdravotní a zkrášlující účinky se považuje za unikátní přírodní lázně. 

Návštěvníci z celého světatu hledají pomoc při kožních problémech i pro  zkrášlenía omlazení. 

Mrtvé moře je nejnižším bodem na Zemi a vyniká extrémními podmínkami. 

Obsahuje unikátní minerální látky, které se nedají vyrobit ani najít nikde jinde na světě. Jeho voda obsahuje cca 30% podíl soli (Středozemní moře pouze 3%) a asi 35 různých druhů minerálních látek. 

Hořčík, síra, vápník, brom, zinek a draslík jsou jen část účinných minerálů,které přispívají ke stimulaci krevního oběhu, zklidnění těla a obnově pokožky.

RenovaTM

Komplex složek bojujících proti stárnutí pleti. Zlepšuje kvalitu a rovněž pomáhá prodloužit  životnost kožních buněk i u pleti, která již prochází viditelným procesem stárnutí. Zvyšuje odolnost pleti a obranyschopnost buněk. 

Má liftingové účinky – hydratuje, vypíná povadlou pleť, rozjasňuje, potlačuje tvorbu  pigmentových skvrn a barevných nerovností.

 

ResistemTM

Využívá poznatků z výzkumu kmenových buněk rostliny Globularia Cordifolia – koulenky srdcolisté. Její extrakt působí jako elixír mládí. Posiluje ochrannou bariéru pleti, regeneraci, pomáhá jí bránit se vnějším vlivům.  Cíleně působí v nejhlubších poškozených vrstvách pokožky. Mírní povrchové nedokonalosti a dává  pleti mladistvý vzhled. Výzkumy potvrdily, že ResistemTM stimuluje buněčnou detoxikaci a vrací pleti zdravější a zářivější vzhled. 

Až o 50 % urychluje regeneraci buněk, zlepšuje jejich kvalitu a funkce. Působí proti stárnutí a podporuje samouzdravovací procesy kůže.

Kolekce přípravků péče o tělo Aqua Mineral TM představuje skvělý způsob, jak poznat kosmetiku z Mrtvého moře. 

Spojí exfoliační účinky mořských minerálů s regeneračními vlastnostmi přírodních olejů. Každý přípravek byl speciálně navržen pro péči o určitou partii těla. 

Minerální látky pomáhají odplavit toxiny a odstranit odumřelé buňky. Hydratují a obnovují pružnost, zářivost a mladistvý vzhled pokožky.

Foto: Aqua (shutterstock), pixabay