Amai

05.10.2016 10:43

o čtyři balíčky pečující kosmetiky

Léto uteklo a už se zase vezeme na celoročním kolotoči, kdy musíme nebo chceme stihnout často víc, než můžeme. Někde se to musí projevit, většinou zanedbáváme sami sebe. Při nedostatku péče je pokožka unavená a předčasně stárne. Bez potřebných živin a ošetření se „odmění“ nepříjemnými pocity přesušení. 

       

Pomoc nabízejí přípravky Amai, určené pro ruce a pokožku celého těla. 

Univerzální péče pro celou rodinu za přijatelnou cenu představuje tři řady pečujících krémů pro různé typy kůže a všechny věkové skupiny. Amai  se může pochlubit novým designem, i vůní.
Krémy na ruce Amai hydratují a chrání pokožku rukou před vysušením. Regenerují, hydratují nebo vyživují, rychle se vstřebávají a nezanechávají na rukou mastný film. Pečují o křehké nehty a posilují je. 

Řadu pro normální a suchou pokožku doplňují i hydratační krémy na tělo a tvář. I ty obsahují hydratující dobře vstřebatelné složky, které nenechávají na pokožce nepříjemný mastný pocit. 

Produkty Amai neobsahují parabeny ani minerální oleje a jsou dermatologicky testovány.

Jsou  dostupné v drogeriích, lékárnách a na e-shopech  www.kupkosmetiku.cz  a  www.babybaby.cz

 

O co soutěžíme ?

Vyhrát můžete jeden ze čtyř balíčků kosmetiky. Obsahují vždy dva přípravky, buď pro suchou nebo normální pleť.

  

Pro suchou pokožku

Vyživující krém na ruce a nehty z řady pro suchou pokožku s meruňkovým olejem a mateří kašičkou ruce a nehty hydratuje ale chrání také proti stárnutí díky  vitaminu E a C.

Vyživující krém na obličej a tělo s meruňkovým olejem, bambuckým máslem hydratuje a zjemňuje. Extrakt z mateří kašičky zpomaluje proces stárnutí.

 

Pro normální pokožku

Hydratační krém na ruce a nehty  z řady pro normální pokožku s jojobovým a olivovým olejem. Kyselina hyaluronová chrání před stárnutím. 

Hydratační krém na obličej a tělo s jojobovým a avokádovým olejem, bambuckým a kakaovým máslem hydratuje a vyživuje pokožku. Kyselina hyaluronová ji chrání před stárnutím a vitamin E zpomaluje stárnutí kůže.