Amai

05.10.2016 10:43

Někde se to musí projevit, většinou zanedbáváme sami sebe. Při nedostatku péče je pokožka unavená a předčasně stárne. Bezpotřebných živin a ošetření se „odmění“ nepříjemnými pocity přesušení. Léto uteklo a už se zase vezeme na celoročním kolotoči, kdy musíme nebo chceme stihnout často víc, než můžeme. 

O co soutěžíme ?

Vyhrát můžete jeden ze čtyř balíčků kosmetiky. Obsahují vždy dva přípravky, buď pro suchou nebo normální pleť.

Pro suchou pokožku

Vyživující krém na ruce a nehty z řady pro suchou pokožku s meruňkovým olejem a mateří kašičkou ruce a nehty hydratuje ale chrání také proti stárnutí díky  vitaminu E a C.

Vyživující krém na obličej a tělo s meruňkovým olejem, bambuckým máslem hydratuje a zjemňuje. Extrakt z mateří kašičky zpomaluje proces stárnutí.

Pro normální pokožku

Hydratační krém na ruce a nehty  z řady pro normální pokožku s jojobovým a olivovým olejem. Kyselina hyaluronová chrání před stárnutím. 

Hydratační krém na obličej a tělo s jojobovým a avokádovým olejem, bambuckým a kakaovým máslem hydratuje a vyživuje pokožku. Kyselina hyaluronová ji chrání před stárnutím a vitamin E zpomaluje stárnutí kůže.

 

Přípravky Amai, určené pro ruce a pokožku celého těla.

Univerzální péče pro celou rodinu představuje tři řady pečujících krémů pro různé typy kůže a všechny věkové skupiny. 
Krémy na ruce Amai hydratují a chrání pokožku rukou před vysušením. Regenerují, hydratují, vyživují, rychle se vstřebávají a nezanechávají na rukou mastný film. Pečují o křehké nehty a posilují je.

Řadu pro normální a suchou pokožku doplňují i hydratační krémy na tělo a tvář. I ty obsahují hydratující dobře vstřebatelné složky, které nenechávají na pokožce nepříjemný mastný pocit.

Produkty Amai neobsahují parabeny ani minerální oleje a jsou dermatologicky testovány. Jsou  dostupné v drogeriích, lékárnách a na e-shopech  www.kupkosmetiku.cz  a  www.babybaby.cz

 
style="margin-top: 4px; margin-right: 4px; margin-bottom: 4px; margin-left: 4px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-top-style: solid; border-right-style: solid; border-bottom-style: solid; border-left-style: solid; border-top-color: rgb(225, 225, 225); border-right-color: rgb(225, 225, 225); border-bottom-color: rgb(225, 225, 225); border-left-color: rgb(225, 225, 225); padding-top: 1px; padding-right: 1px; padding-bottom: 1px; padding-left: 1px; cursor: default; float: left; width: 150px; height: 162px; ">