ORIFLAME

26.03.2014 18:21

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Vyhrajte 5x pleťový krém ORIFLAME z řady OPTIMALS!

Nové složení pleťových krémů řady Optimals od Oriflame využívá jedinečné vlastnosti švédských brusinek. Speciální patentovaná složka Lingon 50:50 je třikrát účinnější než jiné antioxidanty a umožnuje pleti rychlejší a přirozenější regeneraci. Kromě patentovaného komplexu je v každé z pleťových řad Optimals aktivní složka, která dokonale pokrývá specifické potřeby všech typů pleti. Výsledkem je ideální, zdravá pleť zářící zdravím.

1) Chraňte svoji pleť před vnějším znečištěním a dopřejte jí hluboké nadechnutí svěžího vzduchu, aby byla viditelně svěžejší a vitálnější. Denní krém pro normální/smíšenou pleť obohacený kyslíkem Optimals Oxygen Boost.
2) Pečujte o svou pleť i v nočních hodinách. Hlubokou regeneraci jí dopřejte s nočním krémem pro mastnou pleť Optimals Oxygen Boost.

Sjednoťte svou pleť a zbavte se pigmentových skvrn s nočním krémem Optimals Even Out pro ženy všech věkových kategorií. Pleťová řada obsahuje extrakt ze šťovíku, který omezuje produkci melaninu a dokonale sjednotí tón pleti. Denní krém Optimals Even Out SPF 20.  

Jak vyhrát?
5 výherců získá pleťový krém ORIFLAME z řady OPTIMALS 

Odpovězte správně a včas na soutěžní otázku a dejte svému štěstí šanci…
Adresa pro Vaši odpověď: redakce@lady-in.cz
Na vaše odpovědi čekáme do neděle 23. 2. 2014 (do 24.00 h) Výherce oslovíme e-mailem.

Soutěžní otázka:

Nově patentovaný komplex Lingon 50:50 obsahuje extrakt:
a) ze šťovíku
b) z plodů a listů brusinek
c) z listů šalvěje přeslenité

Nápovědu najdete na: www.oriflame.cz