–417 / Time Control

01.08.2019 17:05

Mrtvé moře je bezodtokové slané jezero na hranici mezi Izraelem a Jordánskem. Leží přesně 417 metrů pod hladinou světového oceánu. 

Každoročně k němu míří milióny lidí z celého světa, aby si užily jeho mimořádných vlastností. Voda i minerální bahno má totiž pozitivní vliv na lidskou kůži, přispívá k hloubkové regeneraci a obnově buněk.

Unikátní minerální komplex z minerálů z Mrtvého moře a další aktivní ingredience – vitaminy a rostlinné extrakty jsou základem a srdcem kosmetiky -417, kterou probudil k životu v roce 2003 sochař Moty Fridman.        


Výsledkem působení komplexu je okamžité a dlouhodobé zlepšení stavu pokožky a vlasů, posílení jejich schopnosti regenerace. Kosmetika je vhodná i pro citlivou pleť, neobsahuje parabeny a minerální oleje a 90 % přípravků je vhodných pro vegany.

Přípravky -417 využívají i blahodárného vlivu bahna z Mrtvého moře tak, aby je bylo možné používat kdykoliv (na rozdíl od většiny kosmetických přípravků typu maska, které je nutné po určité době odstranit). Bahno z Mrtvého moře má mimořádnou schopnost absorbovat tuky a špínu. Jeho jemné přírodní složení odstraňuje odumřelé kožní buňky a podporuje obnovu nových buněk.

 

Kosmetika -147 nabízí několik řad přípravků

RE DEFINE – přípravky k odstranění make-upu, peelingy a masky – pro svěží a čistou pleť

SERENITY LEGEND – tělová linie - čistící a pečující přípravky s bohatou texturou a koncentrovanou esencí z Mrtvého moře

SENSUAL ESSENCE – voňavá péče pro vlasy, obsahuje blahodárné usazeniny z Mrtvého moře, které pečují o vlasy i pokožku hlavy. Dokáže minimalizovat ztrátu vlasového porostu a zároveň nezpůsobuje podráždění kůže

INFINITE MOTION COLLECTION - linie pro péči o dehydratovanou pokožku, které navrací přirozenou vláhu a komplexně ji pomáhá se regenerovat      

TIME CONTROL – přípravky s minerály – pro omlazení a zdravý vzhled zralé pleti             

 

O co soutěžíme?

Velmi citlivá pleť očního okolí dokáže okamžitě reagovat na všechny nepříznivé vlivy, které na ni působí.

ADVANCED ANTI-WRINKLE RICH EYE CREAM z linie Time Control pro zralou pleť je to intenzivní zpevňující krém na oční okolí pro všechny typy pleti. Redukuje otoky a tmavé kruhy kolem očí, vyhlazuje vrásky, zjemňuje a šetrně ošetřuje.

Obsahuje vitaminy a vodu z Mrtvého moře – hydratuje, vyživuje a navrací pleti schopnost udržet si přirozenou vlhkost.

Ve hře je cestovní balení tohoto krému, které můžete využít prakticky kdykoliv, kdy cítíte během dne potřebu oční okolí povzbudit. Balení : tuba vhodná do každé kabelky. 30 ml,

Řadu Time Control tvoří ještě Denní regenerační krém, Noční regenerační krém a dvě mimořádná séra pro obnovu kožních buněk a také pleti v noci.