Práce na zahradě –  to je pro každého něco jiného. Někdo ji vnímá jako relax a vlastně zábavu, pro jiného je to tak trochu otrava, bez které se ale neobejdeme. Blíží se podzim a to je po radostech z rozkvetlé zahrady a příjemných posezeních s přáteli na terase období, kdy je potřeba trochu zapracovat. Přerostlé větve, spadané listí, přesuny odkvetlých nebo příliš rozrostlých rostlin na nová stanoviště… 

Stačí se jen rozhlédnout a i na malé zahradě můžete pracovat od rána do večera. A stále nebude hotovo. Pro takové konání přece jen potřebujete kromě elánu i šikovné pomůcky. K těm nejvděčnějším, které se hodí každému, patří ochranné rukavice a takié spolehlivé nůžky na větve.

Ačkoli to podle názvu nevypadá, Fieldmann je ryze česká značka. Mezi jejími typicky zelenými produkty najdete zahradní techniku a nářadí za příznivé ceny v kvalitním provedení. Vycházejí ze současných trendů a splňují všechny ergonometrické a bezpečnostní parametry.

O co soutěžíme?

Nůžky na větve

Šikovné dvoučepelové nůžky dokážou ustřihnout přebytečné větvičky, silné až 20 mm. Nůžky jsou vhodné k přesnému střihu okrasných rostlin, bylin a zmíněných větviček, zejména čerstvých.

Pracovní rukavice

Bez rukavic by naše ruce za chvíli vypadaly dost opotřebovaně. Nikdo nechce vypadat jako udřený sedlák z předminulého století. Potřebujeme je i na jiné věci. 

Rukavice, které splňují všechny potřebné parametry mají dlaňovou část, stejně jako zakončení prstů vyrobenou z jemné kozlí kůže. Pásek na suchý zip k uchycení na zápěstí zajistí, že na rukou dobře drží. Vrchní látková část je elastická a prodyšná.