Suchá, mastná, smíšená? Vrásky nebo pigmentové skvrny? Kondice pleti se během času mění, a tak někdy nastane při nákupu kosmetiky problém. Logicky tak padne otázka: Jakou pleť vlastně máte?

 Lékárny Dr.Max nabízejí diagnostiku pleti ve svých Dermocentrech a umožní zjistit její aktuální stav a kondici. Je také snadné se dozvědět, jaké přípravky budou tou správnou volbou pro její ošetření. 

Ve všech lékárnách Dr.Max s Dermocentrem můžete díky Kartě výhod Dr.Max kdykoliv, bez předchozího objednání, vyzkoušet profesionální diagnostiku pleti. 

Pomocí  speciálního  diagnostického přístroje s mikrosnímačem se dá zjistit míra hydratace, množství kožního mazu, výskyt rozšířených pórů, hodnota melaninu (zjednodušeně pigmentace), míra akné, přítomnost vrásek nebo úroveň poškození drobných cévek těsně pod kůží (procento hemoglobinu).

 

O co soutěžíme

Nuance Magical Anti-Ageing Complex sérum pro všechny typy pleti 30 ml

Tekutou, jemnou a lehkou emulzi pokožka ihned vstřebá a získá tak okamžitou a dlouho trvající výživu a regeneraci. Komplex přírodních účinných látek napomáhá zmírnit projevy stárnutí. Hydratuje. Rozjasňuje. Stimuluje mikrocirkulaci v pleti. Řada Nuance Magical Anti-Ageing Complex je určena věkové kategorii 35+.

 

Aplikace: Naneste dostatečné množství séra na pokožku a jemnými krouživými pohyby vtírejte, dokud se úplně nevstřebá. Pro dokonalý výsledek aplikujte na vyčištěnou pokožku 2x denně, nejlépe ráno a večer. Sérum nanášejte před použitím krému, nechte vstřebat a pak aplikujte denní nebo noční krém. Více informací v návodu k použití.