K Valentýnu z lásky

 

Valentýn se v posledních letech prosazuje stále vehementněji, i když si můžeme stokrát říkat, že se nás vlastně netýká, přece jen nejsme k tomuto soustředěnému ataku romantiky úplně imunní. Zvláště když je s kým a pro koho! 

Zamilovanost jako obchodní artikl se vyplácí a nikoho asi nepřekvapí, že většina dárků směřuje k ženám. Dávat najevo lásku, pozornost a zájem – to se dá celý rok, na Valentýna se to však tak nějak víc očekává. 


KOUZELNÉ VŮNĚ
 

Zajímavá vůně ukrytá do elegantní lahvičky může být trefou do černého, ale také dárkem zcela mimo mísu. Opatrný dárce proto často sáhne po osvědčeném modelu, což je sice milé, ale trochu nudné, dárce průzkumník se nebojí novinek. Ale pozor, to co krásně voní na jedné ženě, na jiné vonět vůbec nemusí. 

  So Fever Her, pafém, 50 ml za 749 Kč 

www.oriflame.cz

The Sinner Woman, toaletní voda, 50 ml za 999 Kč www.Fann.cz

Utra Sexy Pink, toaletní voda, 50 ml  za 649 Kč  www.avon.cz

REPLAY Essential for Her, vůně pro mladé, 40 ml, 720 Kč www.prestigeproducts.cz

 

ORIGINÁLNÍ ŠPERK

Šperky jako dárek – sem se vejde velice různorodý sortiment. Některé ženy to táhne k jednoduchým ozdobám, druhé milují dražší kovy, jiné  perly či vzácné kameny... K lásce a Valentýnovi se určitě hodí granátový šperk nebo perličkový přívěsek. Originální dárek najdete  na www.fler.cz

        

Náhrdelník z kovu a plastu navlečený na šňůrce zaujme originalitou,155 Kč, http://www.fler.cz/

Český granát je klasika, která  se neokouká. K lásce a Valentýnovi se hodí stejně jako třeba perličkový přívěsek. Najdete je v klenotnictvích i v e shopech.

Kameninové srdíčko z bílé hlíny s efektní krásnounčervenou glazurou, 38 Kč,  http://www.fler.

 

ROMANTICKÝ VÍKEND

Vybrat si klidný pobyt někde, kam nás nebudou pronásledovat pracovní telefony, už nemusí být jen sen a dokonce není potřeba nic organizovat dlouhodobě dopředu. Řada hotelů už nabízí komfortní ubytování s nabídkou wellness služeb – ať už to jsou masáže, plavání ve vlastním bazénu, sauny a samozřejmě i dobré jídlo. Takový dárek bývá sice dražší, ale když se pobyt povede, bude patřit k velice příjemným vzpomínkám i po mnoha letech.

Foto: www.lanterna.cz

Tip: Valentinské menu se dá pojmout i jako součást jiného dárku. Plánovaná dovolená (středomořské menu, voucher na čokoládovou masáž, ochutnávky dezertů apod.).

 

Valentýn se dá oslavit sladkým  dortem nebo relaxem v bazénu.

 

RELAX & ADRENALIN

Zážitkování se dá zacílit na skutečné nebo  chtěné  společné zájmy. I tady se však může šlápnout vedle. Nesportovní partnerka si asi painball neoblíbí, a dá se vykřesat v partnerovi romantika díky návštěvě společné čokoládové masáže? No – každopádně se to dá vyzkoušet. 

Návštěva solné jeskyně spolu s partnerem může být příjemným zážitkem. Prý je to jako den strávený u moře. 

Příjemná atmosféra, barevné osvětlení, relaxační hudba...  Někde vám dokonce promítnou i romantický film. Vstupné je 130-160 Kč, umožňují i návštěvy pro skupiny přátel filmu. Najdete ji na:  www.pravasolnajeskyne.cz

Foto:  www.solnajeskyne.net

Let balonem je adrenalin. Na takový zážitek se nezapomíná. Nabídek je dost, stačí si vybrat: 

www.darek-let-balonem.cz

hodina letu pro dva za 14 990 Kč

www.dejtonej.cz/darek/

velký pasažérský koš pro 8-16 osob, cena letenky  3 890 Kč

malý pasažérský koš pro 4-6 osob, cena letenky 4 490 Kč

www.zazitky.cz/

2 osoby,  60 minut  za 12 990 Kč

SAMI DOMA...S LÁSKOU

Láskyplné zážitky netřeba příliš organizovat. Oblíbené jídlo? Voňavé svíčky? Příjemná koupel a hladivá masáž voňavými oleji? 

Takové společné chvíle jsou k nezaplacení. Mimořádnou atmosféru ale podtrhne i třeba nové povlečení v ložnici, elegantní župánek, vonné tyčinky nebo pečlivě prostřená večeře...

Saloos bio tělový masážní olej Erotika 

Kombinace 100% přírodních esenciálních olejů ze santalového dřeva, bergamotu a květů ylang-ylang navodí díky afrodiziakálním účinkům příjemnou atmosféru. Obsahuje i za studena lisované oleje – mandlový, meruňkový, makadamiový. 125,- Kč..

 Župan s kapucou nebo bez? Je to čistě na vás.  www.vixen.cz  Vonná svíčka, levandule, cena 375 Kč

Nadýchané polštáře 

a příjemná atmosféra – i to může patřit k Valentýnském večeru. V tomto případě se vyplatí popřemýšlet. Povlečení v ložnici nesmí vyděsit, ale ani nudit. Nejpříjemnější jsou pro romantický večer něžné květiny. 

Povlečení na dvoulůžko 1 690 Kč.

www.matejovsky-povleceni.cz